Про школу

Вітаємо вас!
Вінницька школа-гімназія №2 – найстарша в нашому місті. Ось уже понад 110 років вона прикрашає центр міста й щиро відчиняє свої двері все новим і новим поколінням школярів.
Все почалося 1900 року, коли за наказом царя Миколи ІІ за проектом відомого архітектора Григорія Артинова на центральній вулиці міста було зведено першу жіночу гімназію.
Нашій школі довелося стати свідком і учасником багатьох історичних подій: вирували буремні революції, змінювалися політичні формації, школа відчула холодний погляд жахливих очей війни, пережила руйнації та відбудови… Але її серце ніколи не зупинялося завдяки допитливим оченятам своїх вихованців.
Плине час… Змінюються покоління… Невпинно розвиваються технології… Суспільство крокує вперед… Але незмінним залишається наше палке бажання: БУТИ ПОТРІБНИМИ!

School presentation (English version)

«Історія. Дізнайся більше.»

«Гімн та герб нашої школи.»

«Адміністрація школи.»

«Педагогічний колектив.»