Школа І-ого ступеню

Вітаємо усіх, хто приєднався до нас.

Ми – це 14 чарівних жінок, компетентних, артистичних, вимогливих, добрих, мудрих і люблячих вихователів.

Ми створюємо умови для максмимальної реалізації особистості вашої дитини.

Сподіваємось, що наша співпраця буде цікавою і плідною.

Для батьків

Проблеми виховання

«Вихователь сам має бути тим, ким хоче зробити вихованця».
В.Даль

«У вихованні вся справа в тому, хто вихователь».
Д.Писарєв

«Вихователю треба глибоко знати життя, щоб до нього готувати».
Л.Толстой

«Батьки – приклад для дитини». «Виховувати – ховати від зла».

Доброго дня, шановні гості! Хто з батьків не мріє, щоб його дитина виросла найрозумнішою, найвродливішою, найсильнішою, найдобрішою і наймужнішою, хто не сподівається, що люди поважатимуть сина чи доньку за працьовитість і знання справи, за вихованість. Одним словом, ми мріємо про всебічну досконалість наших дітей.
Всебічний, гармонійний розвиток – наш ідеал. Ідеал і сімейного, і суспільного виховання. Але скільки треба наполегливої і кваліфікованої праці батьків і вчителів, щоб наші діти ввібрали все багатство інтелектуальної, моральної культурної спадщини, виробленої людством.
Виховувати – це значить творити людину Сьогодні ми поговоримо про деякі складні випадки, з якими зустрічаються батьки у вихованні дітей. Ви всі працюєте в різних сферах, спілкуєтесь з різними людьми, але всіх вас об’єднує те, що у вас є діти.
А розпочнемо ми з вами зустріч з простого тестування, яке дасть вам можливість перевірити ще раз ваші педагогічні здібності. Можливо, саме це тестування не дасть вам в майбутньому припуститися помилок у вихованні вашої дитини. Результати цього тесту знатимете тільки ви, тому, якщо ви відверто дасте відповіді на питання тесту, дізнаєтесь, який ви вихователь.

Тест для батьків

-У будь-який момент залишити всі свої справи і зайнятися дитиною.
-Порадитися з дитиною, не зважаючи на її вік.
-Зізнатися дитині в помилці, якої ви припустилися в ставленні до неї.
-Вибачитися перед дитиною, якщо ви не праві.
-Стримати себе, якщо вчинок дитини роздратував вас.
-Поставити себе на місце дитини.
-Повірити хоча б на хвилинку, що ви – добра фея.
-Розповісти дитині про повчальний випадок із свого дитинства, який невигідно свідчить про вас.
-Пообіцяти дитині, що виконаєте її бажання за хорошу поведінку.
-Завжди утримуватися від слів, які боляче вразять дитину.
«Чи можете ви?»

– Надати один день, коли б вона робила все, що їй заманеться, і поводила себе так, як схоче, а ви ні в що не втручалися.
– Не відреагувати, коли ваша дитина вдарила, грубо штовхнула або просто незаслужено образила іншу дитину.
– Встояти проти дитячих прохань і сліз, якщо впевнені, що це – примха, забаганка.

Відповіді:

А – можу і завжди так роблю (3 бали).

Б – можу, але не завжди так роблю (2 бали).

В – не можу (1 бал).

Підрахуйте бали.
Якщо ви набрали ЗО-39 балів, це означає, що дитина – найбільша цінність у вашому житті. Ви дієте правильно, й можете сподіватися на добрі результати.

Сума 16-ЗО балів: піклуватися про дитину – для вас питання першорядне. Ви схильні до компромісів, які послаблять виховний ефект. Вам слід серйозно замислитися над підходом до виховання.

Менше ніж 16 балів – перед вами постали серйозні проблеми стосовно виховання дитини.

Наше дозвілля

Усі люблять подорожувати. А ми подорожуємо усі разом «По країні Україні». Сьогодні це зупинка «Традиційна».

Яскраве Свято Осені нещодавно відбулось у 1-В класі. Святкуйте з нами!