Інтелектуальний нон-стоп для старшокласників

15 жовтня відбулася перша відбіркова пізнавально-розвивальна гра «Нон-стоп» для старшокласників міста.

У дійстві, яке проходило в Міському палаці дітей і юнацтва, брали  участь школи № 8, 11, 22, 23. Збірна наших старшокласників у складі п’яти чоловік

показувала свої знання та отримувала нові емоції.

Усі гравці активно та креативно розв’язували завдання нових та цікавих рубрик: «Інтелект-лото», «Навколо світу», «Мовний удар», «Майбутній шедевр» та вже відому нам рубрику – «Секрет»!

За результатами першої гри ми посіли ІІ місце. Чекатимемо закінчення усіх відбіркових турів й бажаємо всім узяти для себе максимум позитиву та нових знань упродовж перебігу гри!

показувала свої знання та отримувала нові емоції.