До Всесвітнього дня чистих рук

Саме до Всесвітнього дня чистих рук для паралелі учнів 2-их класів було проведено 13 жовтня цікаві заняття-розминочки, де кожен міг дізнатися нове та поділитися вже засвоєними знаннями та навиками.

Повторили прості правила, що їх потрібно дотримуватися з особливою ретельністю, бо від того наскільки якісно були вимиті руки, залежить Ваше здоров’я. Відзначили що дуже важливо дотримуватися і правила миття рук. Мити руки слід не менше півхвилини, а краще намилити і змити руки кілька разів, не забуваючи вимивати бруд з-під нігтів. В кінці слід завжди витирати руки насухо. І пам’ятати, чисті руки – запорука здоров’я вас і ваших рідних.

Нагадали коли обов’язково мити руки! Перед: приготуванням або прийомом їжі, перед використанням контактних лінз для очей; обробкою ран; прийомом ліків. Після: контакту із забрудненими предметами (відро для сміття, ганчірка для підлоги, пил і т.д.); походу в туалет; контакту з тваринами, їх іграшками, приладдям; контакту з брудною поверхнею, предметом.

Більшість учнів добре знають як мити рук, яка існує техніка миття; що потрібно добре мити, сушити та користуватися антисептичними засобами для власної безпеки та безпеки своїх близьких. Також діти пам’ятають про гігієну загальну: чисті зуби, тіло та догляд за речами, а особливо за прибиранням у кімнаті та митті посуду. А переглянувши повчальні та цікаві відео-новинки маємо надію ще більше будуть обізнаними та не забуватимуть мити руки з милом!

Експерти ООН попереджають, що саме регулярне миття рук щодня рятує тисячі дитячих життів.

Мийте руки ретельно і будьте здорові!