Ґаджети на уроках: заборонити не можна дозволити

22 жовтня у 8-А класі  відбувся показовий урок української літератури (позакласне читання), підготовлений Босак С.П.  Близько двадцяти вчителів із різних шкіл міста відвідало захід.  Це була інтерактивна гра за збіркою новел сучасної української письменниці Оксани Сайко «Новенька та інші історії». Дві команди учнів «Таємні бібліофіли» і «Літературознавці» зацікавлено й захоплено брали активну участь у різноманітних конкурсах.

На уроці було використано різні інтернет-ресурси: для створення рекламного плаката та паспорта літературного героя – графічний редактор Crello, для інтерактивної хмарки слів –  онлайн-сервіс  WordArt. Відеовідгуки про книгу (див. за посиланням: https://bosaksvitlana.blogspot.com/2019/11/o-saiko-novenka-ta-inshi-istorii.html) та поради одноліткам  (див. за посиланням: https://bosaksvitlana.blogspot.com/2019/11/o-saiko-novenka-ta-inshi-istorii-porady.html) діти розміщали на віртуальній стіні Padlet.

У кінці уроку кожен учень міг висловити своє враження від інтерактивної гри. І тут стали в пригоді ґаджети, за допомогою яких діти миттєво заповнили інтерактивну дошку Padlet  оцінними репліками (див. за посиланням: https://bosaksvitlana.blogspot.com/2019/11/o-saiko-novenka-ta-inshi-istorii_24.html). Такі відгуки свідчать про те, що урок вдався.