«Коли сила любові перевершить любов до сили, настане мир на Землі»

21 вересня Україна та весь світ відзначив Міжнародний день миру, який було впроваджено ООН з метою припинення вогню війн і відмови від насилля. Наші реалії примусили українців  поставитись до миру не як до якогось  абстрактного поняття, а до цілком реальної мети й найвищої цінності всієї країни. Український діяч Любомир Гузар відзначав, що «мир – це більше, ніж відсутність війни. Мир треба нести кожного дня». Тому ми в школі в День миру провели флешмоб: учні мали можливість висловити свої прагнення покращити цей світ на символічних «долоньках миру». Що ж можуть зробити діти задля такої шляхетної мети? «Дотримуватись правил порядку й вчити інших цього», –  обіцяють у 8-В класі. На думку 7-В, саме догляд за безхатніми тваринами зробить світ добрішим. «Допомагати нашим воїнам і бути волонтерами», – пропонували учні 6-х класів. «Не смітити, прибирати й починати з себе!» – такі заклики лунали від учасників флешмобу. «Знати культуру й традиції», – додають до слушних порад наші старшокласники. Багато світлих і добрих рецептів поліпшення нашого світу запропонували учні! Ознайомитись із прагненнями наших школярів досягти миру всі охочі можуть у фотозоні школи.