Наші перемоги…

Учні нашої школи взяли участь у міському чемпіонаті пізнавально-розвиваючої гри «Нон-стоп», яку провів Департамент освіти серед учнівських колективів закладів загальної середньої освіти.

У КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної» 26 жовтня відбувся відбірковий тур до гри.

Команду «Гімназії №2» представляли учні 10-х класів: Добровольська Еліна, Скидан Яна, Тропак Ольга, Бистрицька Агнеса, на чолі із капітаном команди Будним Григорієм. Учасникам гри пропонувалися рубрики, у яких вони могли проявити своїх інтелектуальні та творчі здібності, а також було завдання на командну взаємодію, у яких всі показали хороший результат.

Також наша школа презентувала номери художньої самодіяльності у перерві між іграми. Учениця гімназії – Півторак Дарія – виконала ритмічну пісню «Breathe», а композицію спортивно-бального танцю виконали – Вацлава Владислав та Скидан Яна.

Фінал змагань відбувся – 22 листопада, де наші фіналісти виборювали перемогу та посіли почесне ІІ місце!!! Вітаємо їх!

Група підтримки 10-х та 9-их  класів активно допомагала нашим учасникам змагатися у нелегкій грі із достойними конкурентами. Фіналісти отримали сертифікати від Директора Департаменту – О.Яценко.