Останній дзвінок 2018

Урочисту лінійку традиційно відкрили гімном України.

У школі-гімназії №2 цьогоріч нарахувалося 32 учня 11-го класу. Всі випускники у однакових вбраннях.

Для дівчат темно-сині сукні з українським орнаментом. А хлопцям з такого ж мережива оздобили метелики. З однокласницями всі вирішили і взутися однаково. Усі у білих кедах. У тренді і класний керівник Хуторна Наталя Володимирівна. Вона так само одягнута, як і її випускниці.

Після офіційної частини розпочалося драйвове продовження. Шкільні гімнасти демонстрували свою майстерність на килимі, учениці з виконали ремікс запального хіта про «Останній дзвоник», а учні 4-го класу продемонстрували вальс. І неочікуваний сюрприз для всіх – виконання запальних латино-американських хітів від матусь школярів.

У свій останній дзвоник випускники вирішили також здивувати вчителів та всіх присутніх. Напередодні підготували мюзикл «Останній дзвінок – 2018». У фіналі постановки класна керівниця долучилася до танцю та виконала кілька акробатичних па.

Танець випускників