Тижні Німеччини в Україні

Можливо,  багатьом 2020 запам’ятався не дуже радісними подіями, але це не привід для того, щоб зупинятися та власноруч не наповнювати його цікавими та яскравими ємоціями. І насичене шкільне життя нам у поміч.
7 вересня команда нашого закладу в складі Маргарити Островської, Анастасії Айхгорн, Лади Іванічкіної та Олександра Вакало мала можливість позмагатися з командою школи-гімназії №30 у рамках проведення “Тижнів Німеччини в Україні” у знаннях із німецької мови, культури та історії Німеччини.

Конкурс проходив у декілька етапів, які були дещо неформальними, а у зв’язку із карантинними заходами, ще й на відстані одне від одного. Ну і звичайно, маски та антисептики завжди поруч. Ми складали пазли з визначними місцями Німеччини, презентували їх та ділилися цікавими фактами, перекладали прислів’я різними мовами, змагалися на швидкість, даючи відповіді на питання вікторини, та  виборювали перемогу в  словесному двобої. І все це під акомпанемент веселих усмішок та дружньої атмосфери. Ніхто з присутніх не пожалкував, що прийшов, та був дуже радий навіть не стільки перемозі, скільки гарно проведеному часу.

Хочемо висловити окрему подяку організаторам цього дійства, а саме ГО “Центр Поділля-Соціум”, освітньому хабу “Not box”, а також команді супротивників і, звичайно, учителям, що нас готували – Люльці Антоніні Сергіївні та Іванічкіній Наталі Петрівні.
Будьте здорові та надягайте маски.