Євроклуб “United Heats”

ЄВРОКЛУБ “United Hearts”

Наш євроклуб був створений одним із перших у м. Вінниці, у 2007 році.

На щотижневих засіданнях клубу багато уваги приділяється найголовнішим подіям в країнах європейської спільноти; готуємо медіа-повідомлення для ознайомлення ровесників з новинами європейської культури (нові книги, сучасні автори, нові фільми, нові імена в музиці, нові традиції і т. ін.). Започаткована традиція організовувати презентацію країни, яка приймає функцію головування в Євросоюзі.

Учасники євроклубу готували творчі роботи для участі в фотоконкурсі на тематику пізнання української та європейської архітектурної і культурної спадщини «ФОРМАТ УКРАЇНА-ЄВРОПА», що проводився під егідою Мережі Центрів європейської інформації України.

Ми пройшли навчання у першій Школі європейської інтеграції для євроклубів Вінницької області. Брали участь в тренінгу з написання проектів, що проводився Вінницьким регіональним центром «Креатив» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва Європейського Союзу в Україні.

Регулярно беремо участь у міських заходах, присвячених питанню європейської інтеграції, проводимо майстер-класи з вивчення іноземної мови. Розпочата робота над проектом «Подаруй дитині європейську казку».

До дня Європи в школі була організована виставка банерів, які представляли країн-учасниць Євросоюзу