УЧНІВСЬКА МУНІЦИПАЛЬНА КАРТКА ВІННИЧАНИНА

Учнівська муніципальна картка вінничанина – це персоніфікована картка, яка забезпечує можливість проїзду у муніципальному транспорті за пільговим тарифом, для учнів гімназій, ліцеїв та шкіл Вінниці.

Учнівські МКВ для оплати проїзду у міському громадському транспорті надалі дозволять користуватись іншими муніципальними послугами.

Учню картку оформляє його представник (мати, батько або опікун). Підпис представника підтверджується шляхом здійснення оплати картки.

Як отримати учнівську МКВ

1. Замовити картку.Замовлення здійснюється онлайн або у центрі обслуговування, або у класного керівника.

Перед відвідуванням центру обслуговування Ви можете завчасно записатись до електронної черги на цьому сайті. Роздрукуйте талон та покажіть його у центрі обслуговування адміністратору. При відсутності талону зареєструйтесь у електронній черзі на місці.

При замовленні у центрі обслуговування потрібно показати:

• – документ, що посвідчує особу учня (свідоцтво про народження або ID картку);
  • – ідентифікаційний номер учня, якщо є;
  • – документ, що підтверджує право на пільгу (учнівський квиток);
  • – документ, що посвідчує особу представника (паспорт або ID картку);
  • – ідентифікаційний номер представника або довідку про відмову.
  • – за бажанням, фото учня, як на документи;
  • – номер контактного телефону та адресу електронної пошти представника учня.

Консультант зробить фото заявника та оформить заяву на отримання картки.

При замовленні картки у навчальному закладі потрібно класному керівнику показати:

• – вищеперелічені документи (як при оформленні у центрі обслуговування);
  • – фото учня, як на документи, у форматі .jpg;
  • – номер контактного телефону та адресу електронної пошти представника учня.

Класний керівник оформляє заяву на отримання картки та надає її представнику учня для перевірки та підпису. Підписану заяву необхідно повернути представнику навчального закладу.

1. Отримати лист на електронну пошту та оплатити вартість карткина сайтіабо у терміналі.
  2. Отримати підтвердження про виготовлення карткиу SMS або листі на електронній пошті.
  3. Отримати учнівську МКВ.

Якщо картку замовляли онлайн або у центрі обслуговування, представнику учня потрібно прийти у обраний день та час у центр обслуговування, звернутись до консультанта та показати:

• – заяву на отримання картки, підписану представником учня (якщо картка замовлялась на сайті);
  • – документ, що посвідчує особу учня;
  • – ідентифікаційний номер учня, якщо є;
  • – документ, що посвідчує пільгу (учнівський квиток).
  • – документ, що посвідчує особу представника учня;
  • – ідентифікаційний номер представника учня.

Якщо Ви замовляли картку у навчальному закладі, то зверніться до класного керівника та отримайте учнівську картку.