Всесвітній день боротьби зі СНІДом – 1 грудня!

У перший день зими людство в черговий раз відзначатиме Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Вперше його з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я відзначили 1 грудня 1988 року.

Ця дата служить нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ / СНІДу. Україна займає одне з перших місць в Європі за темпами поширення ВІЛ-інфекції. Кількість українців, які живуть з ВІЛ / СНІДом, досягає понад 100 тисяч осіб, серед них понад 10 тисяч – діти. Щодня ВІЛ-інфекція вражає близько 40 громадян країни, 8 – вмирає від СНІДу.
Тому, 30 листопада, члени учнівського самоврядування провели традиційний флешмоб «Стрічка пам’яті» –  символ солідарності в боротьбі зі СНІДом. Діти проінформували охочих про проблеми та потреби ВІЛ-інфікованих людей, роздавали стрічки, в знак попередження – «СКАЖЕМО СНІДУ – НІ!»

Ця акція проводиться для того, щоб людство не забувало про ту небезпеку, яку несе синдром набутого імунодефіциту (СНІД), щоб світ зрозумів, що підхопивши цю недугу боротися із нею дуже важко. Не забувайте – люди із цією інфекцією особливо потребують підтримки і допомоги!