Зробимо Україну чистою разом! Let’s make Ukraine clean together!

Всесвітній день прибирання

19 вересня 2020 року Всесвітній день прибирання World Cleanup Day. Мільйони людей зі всього світу вийдуть очистити планету від сміття.

Карантинні обмеження спричинили зміни в участі нашої  школи в цьогорічній акції  «Зробимо Україну чистою разом!», але ми все ж таки долучилися до всесвітньої місії:

·         учні початкової ланки організували екоакцію, підготувавши чудові ілюстрації на тему: «Зробімо наше місто чистим!»

·        учасники гуртка «Бережемо рідну природу» на чолі з Інною Ковальчук звернулись до школярів із закликом додержуватись екологічних норм та правил у своїх агітаційних плакатах, виготовлених власноруч

·      учні 7-8 класів подбали про чистоту шкільного подвір’я, а також не оминули увагою квітники та екокуточки, розміщені біля школи

·        на виховних годинах учні розповідали про переробку сміття, правильний його розподіл, новий «вид спорту» – плогінг: біг заради здоров’я планети

·        також шкільний гурток «Еколог», яким керує Анастасія Новіцька, підготував цікаву інформацію про озоновий шар планети (до міжнародного дня охорони озонового шару – 16 вересня)

Станьмо частиною світової  Екоісторії!