«Виберіть собі роботу до душі і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті»

Саме ці слова філософа Конфуція стали темою тренінгового заняття з профорієнтації «Усвідомленний вибір професії – шлях до успіху”, яке для одинадцятикласників провела класний керівник Лариса Добровольська.

На занятті у старшокласників була можливість оцінити ступінь готовності до усвідомленого вибору професії, практично спробувати різноманітні лайфхаки, які допоможуть долати перешкоди на шляху до успіху.

До заходу долучилась практичний психолог закладу Катерина Гіль, яка провела анкетування серед старшокласників, покликане сприяти визначенню нахилів та вподобань.

Участь у тренінгових завданнях дала можливість одинадцятикласникам усвідомити, на якому етапі вибору професії вони знаходяться, співвіднести свої бажання з реальними результатами тестів та сучасним ринком праці, ретельно підготуватись до інтерв’ю на роботу, визначивши свої сильні та слабкі сторони, оформивши заздалегідь власне CV.

Одним із методів проведення профорієнтаційної роботи в сучасній українській школі є залучення батьків дітей нашого закладу до проведення майстер-класів для учнів. І цього разу під час заняття було змодельовано елементи справжнього інтерв’ю при прийомі на роботу, яке провів із одинадцятикласником Олександр Скидан – бізнес-аналітик та менеджер проектів Вінницької ІТ-компанії. Учасникам було цікаво почути ті запитання, які можуть у майбутньому ставити потенційні працедавці.

Отриманий школярами досвід безперечно залишиться з ними назавжди і надихне на свідомий підхід до вибору свого майбутнього.

Comments are closed.
Останні новини
Позначки
Контактна інформація
  • вул. Соборна 94, м. Вінниця, 21000
  • +380 432 673254
  • nvk2@galaxy.vn.ua
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Sch2
2017-03-13T11:54:16+02:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Sch2 2017-03-13T11:54:16+02:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://sch2.edu.vn.ua/testimonials/positive-impact/
0
Sch2