Скринька довіри

У підлітків часто виникають проблеми про які вони ні з ким не наважуються говорити. Але ж розповісти комусь, виговоритися про булінг, насильство, нерозділене кохання чи непорозуміння з батьками дуже важливо, тим паче в нащому сьогоденні.

Тому психологічна служба нашого закладу створила анонімний-онлайн щоденник «Не кажи нікому…», для того, щоб учні закладу мали змогу анонімно висловитись, поділитись власними історіями, проблемами та побачити, що турбує своїх однолітків, а також навчитись ділитися власними емоціями.
Цей щоденнник дасть можливість написати листа тому, з ким важко поділитися своїми переживаннями в реальному житті. Крім того, ресурс буде корисним і батькам, адже дасть змогу краще розуміти сучасних дітей та дізнатись, чим насправді живуть їхні діти.
PS: Для тих учнів, кому потрібна допомога, порада чи просто  важко на душі, і він готовий поділитися своїми думками особисто – в нашому закладі діє електронна психологічна скринька довіри: