ЦІЛЬОВИЙ ПРОЄКТ

АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА

НАЗВА ПРОЄКТУ: “СУЧАСНА ШКОЛА ВИСОКИХ СТАНДАРТІВ”

ТЕРМІН РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ

2021-2026 роки

КОРОТКИЙ ОПИС ПРОЄКТУ

Проєкт передбачає оновлення освітнього простору комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 2 ВМР» як комфортного та безпечного шкільного середовища високих європейських стандартів.

У межах проєкту передбачено розміщення індивідуальних металевих шаф-локерів та осучаснення дизайну коридорів КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія № 2 ВМР»

Місце реалізації проєкту

Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 2 ВМР»

МІСТО

Вінниця

КОМАНДА ПРОЄКТУ

Козловська Олена, дизайнер проєкту, мати учнів  068 20 94 551

Недовіса Алла, співавтор проєкту, мати учня закладу 097 128 59 25

Ініціативна група батьків: Гріщенко Л.В., Савчук Л.О., Іщенко І.М.,

Сидорчук О.І., Любасюк Т.В., Шпак Н.А., Рибак О.О. та Гунько Т.С.

АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОЄКТУ

Школа-гімназія діє з 1900 року, наразі потребує осучаснення інтер’єру, який би відповідав потребам сучасних школярів, робив би заклад конкурентноспроможним поміж інших закладів загальної середньої освіти міста Вінниці, був персоніфікованим та комфортним для учнів.

ЩО ВЖЕ РОБИТЬСЯ В ЦІЙ СФЕРІ

З метою формування сучасного освітнього середовища було визначено потребу КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. -гімназія № 2 ВМР» щодо придбання матеріалів на Нову українську школу (група товарів «Меблі»), а саме: шаф-локерів для одягу та змінного взуття у кількості 33 шафи на 4 відділення кожна (лист від 07.07.2021 року № 107) для учнів 1-х класів. Дані шафи для учнів 1-х класів розміщено на першому поверсі та введено в експлуатацію.

Дизайнером проєкту Оленою Козловською розроблено візуальний ряд загальної концепції осучаснення шкільних коридорів. Недовісою Аллою, фінансовим керівником проєкту, складено попередній кошторис щодо можливого придбання шаф-локерів для учнів 2-10-х класів та проведено переговори з  Товариством з обмеженою відповідальністю «АРМАТО» (Код ЄДРПОУ 41799955)

МІСІЯ ПРОЄКТУ

Створення для здобувачів освіти комфортного, безпечного та персоніфікованого освітнього середовища. Зменшення фізичного навантаження, організація особистого простору дитини.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Проєкт спрямований на здобувачів освіти КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія № 2 ВМР»

ЗАПЛАНОВАНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Осучаснення освітнього простору КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2 ВМР»:

–         встановлення індивідуальних металевих шаф-локерів;

–         заміна застарілих наявних світильників на сучасні енергоефективні;

–         облаштування додаткового освітлення;

–         облаштування лаунж-зон відпочинку в коридорах закладу.

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ

1.      Оцінка батьківською ініціативною групою та представниками учнівського самоврядування першочергових потреб у створення умов для комфортного та безпечного освітнього середовища в закладі.

2.      Узгодження доцільності та можливої участі батьківських ініціативних груп класних колективів у цільовому проєкті шляхом добровільного співфінансування.

3.      Подання клопотання адміністрації закладу щодо можливого розміщення індивідуальних металевих шаф-локерів з урахуванням особливостей приміщення закладу.

4.      Узгодження та схвалення розташування шаф-локерів у шкільних коридорах.

5.      Оприлюднення відомостей про потенційного постачальника, вартості шаф-локерів (з урахуванням їхньої доставки та встановлення).

6.      Укладання угоди про закупівлю, доставку, встановлення та введення в експлуатацію шаф-локерів з потенційним постачальником.

7.      Укладання угоди між батьківською громадою та адміністрацією закладу про порядок обліку даних шаф згідно з чиним законодавством.

8.      Організація порядку використання локерів.

9.      Залучення донорів проєкту для облаштування лаунж-зон у шкільних коридорах.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Даний проєкт розроблено на умовах партнерства, в рамках підписаного 19.08.2021 року Меморандуму про співпрацю між усіма учасниками освітнього процесу: педагогами, учнями та батьками (розділ «Принципи фінансування та співфінансування», де в пункті «Додаткове співфінансування силами батьків» зазначено: «…основною метою додаткового співфінансування силами батьків можуть стати цільові проєкти, гроші на які збираються за принципом відкритого оголошення»).