Гіль Катерина Володимирівна

Практичний психолог

Освіта: вища. Диплом магістра з відзнакою (2015 р.) – Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, викладач географії, практичний психолог в закладах освіти.

Стаж роботи: 5 років

Кваліфікація: спеціаліст

В кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити.

Сократ

Професійне кредо:

Професією своєю пишаюся.

Душі зігріти завжди намагаюся.

Дитинство з дітьми проживаю –

І світло в серцях запалюю.

Мета моя – світ з дітьми пізнавати,

Шматочок серця людям віддати.

Любов, розуміння, турбота –

Така ось у психолога робота!

Головне в моїй роботі – конфіденційність, терпіння, наполегливість, творчість, завзятість і перемога!

Результат роботи – щасливі очі дітей, яким вдалося допомогти в складний для них період, а також в яких вийшло те, що раніше не виходило!

У своїй роботі я прагну до реалізації гуманних взаємин в учнівському колективі, до взаємоповаги, порозуміння, розвитку особистості кожного учасника навчально-виховного процесу гімназії, використовуючи при цьому різноманітні форми психологічної роботи: інтерактивні заняття, індивідуальні консультації, психологічні ігри, арттерапевтичні вправи, казкотерапію, МАК, пізнавальні, психокорекційні тренінги, семінари, диспути, брифінги тощо.

Хочу також зазначити: що я працюю для людей. Якщо мене чекають, якщо я комусь потрібна, якщо за час роботи я допомогла хоча б кільком учням, то вважаю, що живу недарма. Психологи – не чарівники, не всесильні. Вони люди, такі самі, як і решта на цій планеті. Тому психолог, на жаль, не може вирішити всіх проблем учня або того, хто звернувся по допомогу. І річ не в тому, що бракує знань чи досвіду. Багато чого залежить і від самої людини. Якщо вона готова змінювати щось у собі на краще, якщо докладатиме максимум зусиль для досягнення бажаної мети – тоді й консультація чи психологічна допомога будуть корисними і плідними. Багато чого залежить і від середовища, в якому живе учень. Адже будь-яка психологічна бесіда, тренінг, заняття буде марним, якщо дитина прийде додому, а там усе навпаки.

Графік роботи психологічної служби закладу:

 

п/н

Дні роботи Інтервал робочого часу
1. Понеділок 09:00 17:00
2. Вівторок 09:00 17:00
3. Середа

 

(консультативний день для батьків)

09:00 17:00
4. Четвер 09:00 17:00
5. П`ятниця 09:00 17:00

Пріоритетними  напрямами діяльності психологічної служби  школи- гімназії є:

– забезпечення якісного психологічного супроводу процесу навчання учнів;

– психологічна просвіта й профілактика негативних явищ в освітньому середовищі;

– психологічне консультування учнів, їхніх батьків і педагогічних працівників з питань особистісного розвитку, навчання, виховання;

– проведення  індивідуальних та групових  психодігностичних  процедур серед учасників навчально-виховного процесу, розробка рекомендацій за результатами проведених соціально-психологічних досліджень;

– допомога в створенні безпечного освітнього комфортного середовища для здійснення  освітньо-виховного процесу;

– корекційна й розвивальна робота з учнями різних вікових категорій;

– організаційно-методична робота.

Отже: якщо ви хочете розібратися у своїх життєвих проблемах, покращити свій настрій, визначитися нарешті у прийнятті важливого для вас рішення;

якщо ви зіткнулися з труднощами у навчанні: побоюєтеся виступати перед великою аудиторією, не можете порозумітися з вчителями, адаптуватися у новому колективі та ін.;

якщо у вас назріває конфліктна ситуація з батьками, важко знайти спільну мову з друзями чи просто необхідно виговоритися – ласкаво просимо до психологічної служби закладу – ці та інші питання можуть стати як предметом індивідуальної бесіди з психологом, так і однією з тем тренінгового курсу, а конфіденційність та професіоналізм вам буде гарантовано!

Консультую on-line   psyhil911@gmail.com


Психолог  не дає конкретних  порад, не  оцінює «правильно – неправильно», «добре – погано».  Психолог використовує  свої  знання, навички, практичний  досвід,  щоб допомогти  Вам побачити  та  усвідомити причини своїх проблем та  шляхи  їх  вирішення.

Останні новини
Позначки
Контактна інформація
  • вул. Соборна 94, м. Вінниця, 21000
  • +380 432 673254
  • nvk2@galaxy.vn.ua
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Sch2
2017-03-13T11:54:16+02:00
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
0
Sch2