Гіль Катерина Володимирівна

Практичний психолог

Освіта: вища. Диплом магістра з відзнакою (2015 р.) – Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, викладач географії, практичний психолог в закладах освіти.

Стаж роботи: 5 років

Кваліфікація: спеціаліст

В кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити.

Сократ

Професійне кредо:

Професією своєю пишаюся.

Душі зігріти завжди намагаюся.

Дитинство з дітьми проживаю –

І світло в серцях запалюю.

Мета моя – світ з дітьми пізнавати,

Шматочок серця людям віддати.

Любов, розуміння, турбота –

Така ось у психолога робота!

Головне в моїй роботі – конфіденційність, терпіння, наполегливість, творчість, завзятість і перемога!

Результат роботи – щасливі очі дітей, яким вдалося допомогти в складний для них період, а також в яких вийшло те, що раніше не виходило!

У своїй роботі я прагну до реалізації гуманних взаємин в учнівському колективі, до взаємоповаги, порозуміння, розвитку особистості кожного учасника навчально-виховного процесу гімназії, використовуючи при цьому різноманітні форми психологічної роботи: інтерактивні заняття, індивідуальні консультації, психологічні ігри, арттерапевтичні вправи, казкотерапію, МАК, пізнавальні, психокорекційні тренінги, семінари, диспути, брифінги тощо.

Хочу також зазначити: що я працюю для людей. Якщо мене чекають, якщо я комусь потрібна, якщо за час роботи я допомогла хоча б кільком учням, то вважаю, що живу недарма. Психологи – не чарівники, не всесильні. Вони люди, такі самі, як і решта на цій планеті. Тому психолог, на жаль, не може вирішити всіх проблем учня або того, хто звернувся по допомогу. І річ не в тому, що бракує знань чи досвіду. Багато чого залежить і від самої людини. Якщо вона готова змінювати щось у собі на краще, якщо докладатиме максимум зусиль для досягнення бажаної мети – тоді й консультація чи психологічна допомога будуть корисними і плідними. Багато чого залежить і від середовища, в якому живе учень. Адже будь-яка психологічна бесіда, тренінг, заняття буде марним, якщо дитина прийде додому, а там усе навпаки.

Графік роботи психологічної служби закладу:

п/н

Дні роботи Інтервал робочого часу
1. Понеділок 09:00 17:00
2. Вівторок 09:00 17:00
3. Середа

(консультативний день для батьків)

09:00 17:00
4. Четвер 09:00 17:00
5. П`ятниця 09:00 17:00

Пріоритетними  напрямами діяльності психологічної служби  школи- гімназії є:

– забезпечення якісного психологічного супроводу процесу навчання учнів;

– психологічна просвіта й профілактика негативних явищ в освітньому середовищі;

– психологічне консультування учнів, їхніх батьків і педагогічних працівників з питань особистісного розвитку, навчання, виховання;

– проведення  індивідуальних та групових  психодігностичних  процедур серед учасників навчально-виховного процесу, розробка рекомендацій за результатами проведених соціально-психологічних досліджень;

– допомога в створенні безпечного освітнього комфортного середовища для здійснення  освітньо-виховного процесу;

– корекційна й розвивальна робота з учнями різних вікових категорій;

– організаційно-методична робота.

Отже: якщо ви хочете розібратися у своїх життєвих проблемах, покращити свій настрій, визначитися нарешті у прийнятті важливого для вас рішення;

якщо ви зіткнулися з труднощами у навчанні: побоюєтеся виступати перед великою аудиторією, не можете порозумітися з вчителями, адаптуватися у новому колективі та ін.;

якщо у вас назріває конфліктна ситуація з батьками, важко знайти спільну мову з друзями чи просто необхідно виговоритися – ласкаво просимо до психологічної служби закладу – ці та інші питання можуть стати як предметом індивідуальної бесіди з психологом, так і однією з тем тренінгового курсу, а конфіденційність та професіоналізм вам буде гарантовано!

Консультую on-line   psyhil911@gmail.com

Психолог  не дає конкретних  порад, не  оцінює «правильно – неправильно», «добре – погано».  Психолог використовує  свої  знання, навички, практичний  досвід,  щоб допомогти  Вам побачити  та  усвідомити причини своїх проблем та  шляхи  їх  вирішення.