Місячник шкільних бібліотек

Людина з хорошою книгою в руках ніколи не може бути самотньою

К. Гольдоні

Здавалося б, безглуздо доводити сучасному суспільству, що читання книжок є важливим та корисним. Але останнім часом спостерігаємо все більше прикладів, як люди заміняють читання книжок переглядом телевізора, короткими статтями в інтернеті або й просто спогляданням стрічки заголовків. Така ситуація, на жаль, наштовхує на аналогії із безсмертним романом-антиутопією (поки що фантастичним) американського письменника Рея Бредбері «451 градус за Фаренгейтом», де описується світ, в якому книги підпали під тотальну заборону, а власників карали.

Книги – морська глибина:

хто в них пірне аж до дна,

той, хоч і труду мав досить,

дивнії перли виносить»

 І. Франко

Щоб читання книг не втрачало своєї популярності, у закладі з 30 вересня по 30 жовтня було проведено місячник шкільних бібліотек, у межах якого відбулося багато різних заходів: благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу», конкурс на найактивнішого читача, літературні читання, виставки тощо.

За результатами проведених акцій та конкурсів на засіданні шкільного парламенту за участі директора закладу було відзначено учнів та учениць 10-Б класу як найактивніших читачів шкільної бібліотеки. Символічні призи одержала найбільш активна читачка – учениця 2-Б класу Цегвінцева Валерія. Приз за найбільшу кількість книг, подаровану бібліотеці в межах благодійної акції, вручено учню 2-Б класу Сидорчуку Ярославу.

Закликаємо всіх бути активними читачами й користувачами нашої бібліотеки, адже книги, як і вчителі, навчають мудрості та освітлюють нам життєвий шлях.

Comments are closed.
Останні новини
Позначки
Контактна інформація
  • вул. Соборна 94, м. Вінниця, 21000
  • +380 432 673254
  • nvk2@galaxy.vn.ua
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Sch2
2017-03-13T11:54:16+02:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Sch2 2017-03-13T11:54:16+02:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://sch2.edu.vn.ua/testimonials/positive-impact/
0
Sch2