Закони доброти

Відповідно до санітарно-епідеміологічної ситуації

У межах місячника милосердя (березень) в класних колективах, на засіданнях органів учнівського врядування та батьківському всеобучі відбудеться тижневик протидії булінгу й виявам агресії в шкільному середовищі в рамках реалізації проєкту «Стоп булінг!»

Онлайн

Участь у тренінговому занятті КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників ВМР» на тему «Методи корекції негативної поведінки та особистісних якостей у дітей»

День щастя

Онлайн

Проведення виховних заходів до Всесвітнього дня щастя класними колективами 1-4 класів онлайн.

Засідання атестаційної комісії

Атестація педагогічних працівників у 2020-2021 н. р. на відповідність займаним посадам та про присвоєння кваліфікаційних категорій

Заходи профілактики шкідливих звичок

Онлайн

Виховні заходи (онлайн-бесіди, перегляд тематичного відео, дискусії) 8-11 класів щодо профілактики та недопущення вживання тютюнових та алкогольних виробів, а також психоактивних речовин.

Педагогічна рада

Онлайн

Педагогічна рада на тему: «Створення сприятливих умов для формування особистісних якостей учасників освітнього процесу».

День знань

Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Леонтовича (майданчик перед Літнім театром)

Урочисті заходи, присвячені Дню знань

Безпечне освітнє середовище – запорука протидії булінгу

З 16 вересня у нашій гімназії стартував декадник протидії булінгу.     Кожен у нашій шкільній спільноті повинен почуватися захищеним. Треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом. Телефони довіри: Дитяча лінія 116 111 або 800 500 225 (з 12.00 до 16.00) Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000 Гаряча

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Бібліотека закладу

Місячник бібліотек, присвячений Дню шкільних бібліотек: План Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» № п\п Зміст проведення Дата проведення Відповідальні 1. Відкриття Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» на шкільній лінійці.