Партнерство і співпраця

2024 рік

18 січня 2024 р.
Меморандум між комунальним закладом "Вінницький ліцей №2" та Київським університетом права при Національній академії Наук України та його Вінницькою філією

26 січня 2024 р.
Меморандум між комунальним закладом "Вінницький ліцей №2" та комунальним закладом "Вінницький ліцей №11"

09 лютого 2024 р.
Меморандум між комунальним закладом "Вінницький ліцей №2" та комунальним закладом "Музей Вінниці"

21 лютого 2024 р.
Меморандум між комунальним закладом "Вінницький ліцей №2" та громадською організацією "Архітектори змін"

26 лютого 2024 р.
Меморандум між комунальним закладом "Вінницький ліцей №2" та комунальним закладом "Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнадська спортивна школа олімпійського резерву з хокею на траві "Олімпія""

2023 рік

29 серпня 2023 р.
Меморандум між комунальним закладом "Вінницький ліцей №2" та факультетом іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського

18 жовтня 2023 р.
Меморандум між комунальним закладом "Вінницький ліцей №2" та центром підримки переселенців "Я-Маріуполь"

2022 рік

01 вересня 2022р.
Меморандум між комунальним закладом "Вінницький ліцей №2" та Віницькою міською організацією товариства червого хреста України

15 вересня 2022р.
Меморандум між комунальним закладом "Вінницький ліцей №2" та Вінницьким торгівельно-економічним інститутом Державного торгівельного-економічного університету

29 вересня 2022р.
Меморандум між комунальним закладом "Вінницький ліцей №2" та Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського

2021 рік

28 жовтня 2021р.
між комунальним закладом "Вінницький ліцей №2" та громадською організацією "Центр"Розвиток корпоративної соціальної відповідальності""

Створення відповідного освітнього середовища закладу

Співпраця з видавництвом Кембріджського університету, Гете-інститут Україна.

Облаштування сучасних навчальних кабінетів з вивчення іноземних мов (грантова діяльність закладу).

Технічні можливості для міжнародних он-лайн проектів на кшталт Schools-on –line (спільно з Міністерством освіти Ізраїлю та Навчальним тренінговим центром Mashav).

Формування розвивального та мотивуючого до участі у міжнародних проектах та програмах освітнього простору (співпраця з навчально-екскурсійним центром East-west bridge Centre, м. Вокінгем, Великобританія, організація екскурсійних подорожей до країн, мова яких вивчається, можливості участі учнів у міжнародних конкурсах та змаганнях).

Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку вчителів

Моральне та матеріальне стимулювання праці (напр. можливість відвідати заклади освіти у різних країнах (Великобританія, Німеччина, Польща).

Заохочення до використання інноваційних технологій навчання (напр. під час роботи у міжнародному он-лайн проекті Schools-on –line (спільно з Міністерством освіти Ізраїлю та Навчальним тренінговим центром Mashav) вчителі та учні використовують цифрові ресурси Google Classroom, Padlet.com, Doodle.com, Zoom.us тощо).

Обмін досвідом із колегами з інших країн (напр. участь у міжнародному конгресі «Наука і навчання в епоху цифрових технологій»).

Широке використання елементів інтегрованого навчання (напр. підготовка національного українського вечора в рамках молодіжного обміну «Tolerance above all», дослідження стану українських лісів в рамках підготовки до Всесвітнього учнівського екологічного саміту).

Експрес-уроки англійської мови для педагогічних працівників закладу, заохочення та залучення до участі у міжнародних заходах, спрямованих на розвиток професійної діяльності (постійний моніторинг пропозицій від House of Europe, Salto Youth, Goethe-Institut тощо).

Створення умов для формування ключових компетентностей здобувачів освіти

Соціальні і громадянські компетентності (міжнародний концепт “Youth insight” (2017), молодіжний обмін “Tоlerance above all”, м. Остерхольц-Шармбек, Німеччина, спільно з громадською організацією «Пангея Ультима» (2019).

Компетентності в природничих науках і технологіях (United Nations Simulation MUNOG, м. Зіндельфінген, Німеччина (2019).

Інформаційно-цифрова компетентність (Schools-on –line спільно з з Міністерством освіти Ізраїлю та Навчальним тренінговим центром Mashav (2017, 2018, 2019)).

Математична грамотність (Міксіке, Прангліміне (2017-2019).

Екологічна грамотність і здорове життя (World Summit of Students for Climate Change, м. Йонсоу, Фінляндія, Envirate week (2019).

Загальнокультурна грамотність (проекти спільно з East-west bridge Centre, м. Вокінгем, Великобританія (2011-2019).

Спілкування іноземними мовами, уміння навчатись упродовж всього життя.

Останні новини
Позначки
Контактна інформація
  • вул. Соборна 94, м. Вінниця, 21000
  • +380 432 673254
  • nvk2@galaxy.vn.ua
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Sch2
2017-03-13T11:54:16+02:00
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
0
Sch2