Партнерство і співпраця

Створення відповідного освітнього середовища закладу

Співпраця з видавництвом Кембріджського університету, Гете-інститут Україна.

Облаштування сучасних навчальних кабінетів з вивчення іноземних мов (грантова діяльність закладу).

Технічні можливості для міжнародних он-лайн проектів на кшталт Schools-on –line (спільно з Міністерством освіти Ізраїлю та Навчальним тренінговим центром Mashav).

Формування розвивального та мотивуючого до участі у міжнародних проектах та програмах освітнього простору (співпраця з навчально-екскурсійним центром East-west bridge Centre, м. Вокінгем, Великобританія, організація екскурсійних подорожей до країн, мова яких вивчається, можливості участі учнів у міжнародних конкурсах та змаганнях).

Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку вчителів

Моральне та матеріальне стимулювання праці (напр. можливість відвідати заклади освіти у різних країнах (Великобританія, Німеччина, Польща).

Заохочення до використання інноваційних технологій навчання (напр. під час роботи у міжнародному он-лайн проекті Schools-on –line (спільно з Міністерством освіти Ізраїлю та Навчальним тренінговим центром Mashav) вчителі та учні використовують цифрові ресурси Google Classroom, Padlet.com, Doodle.com, Zoom.us тощо).

Обмін досвідом із колегами з інших країн (напр. участь у міжнародному конгресі «Наука і навчання в епоху цифрових технологій»).

Широке використання елементів інтегрованого навчання (напр. підготовка національного українського вечора в рамках молодіжного обміну «Tolerance above all», дослідження стану українських лісів в рамках підготовки до Всесвітнього учнівського екологічного саміту).

Експрес-уроки англійської мови для педагогічних працівників закладу, заохочення та залучення до участі у міжнародних заходах, спрямованих на розвиток професійної діяльності (постійний моніторинг пропозицій від House of Europe, Salto Youth, Goethe-Institut тощо).

Створення умов для формування ключових компетентностей здобувачів освіти

Соціальні і громадянські компетентності (міжнародний концепт “Youth insight” (2017), молодіжний обмін “Tоlerance above all”, м. Остерхольц-Шармбек, Німеччина, спільно з громадською організацією «Пангея Ультима» (2019).

Компетентності в природничих науках і технологіях (United Nations Simulation MUNOG, м. Зіндельфінген, Німеччина (2019).

Інформаційно-цифрова компетентність (Schools-on –line спільно з з Міністерством освіти Ізраїлю та Навчальним тренінговим центром Mashav (2017, 2018, 2019)).

Математична грамотність (Міксіке, Прангліміне (2017-2019).

Екологічна грамотність і здорове життя (World Summit of Students for Climate Change, м. Йонсоу, Фінляндія, Envirate week (2019).

Загальнокультурна грамотність (проекти спільно з East-west bridge Centre, м. Вокінгем, Великобританія (2011-2019).

Спілкування іноземними мовами, уміння навчатись упродовж всього життя.