Партнерство і співпраця

Створення відповідного освітнього середовища закладу

Співпраця з видавництвом Кембріджського університету, Гете-інститут Україна.

Облаштування сучасних навчальних кабінетів з вивчення іноземних мов (грантова діяльність закладу).

Технічні можливості для міжнародних он-лайн проектів на кшталт Schools-on –line (спільно з Міністерством освіти Ізраїлю та Навчальним тренінговим центром Mashav).

Формування розвивального та мотивуючого до участі у міжнародних проектах та програмах освітнього простору (співпраця з навчально-екскурсійним центром East-west bridge Centre, м. Вокінгем, Великобританія, організація екскурсійних подорожей до країн, мова яких вивчається, можливості участі учнів у міжнародних конкурсах та змаганнях).

Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку вчителів

Моральне та матеріальне стимулювання праці (напр. можливість відвідати заклади освіти у різних країнах (Великобританія, Німеччина, Польща).

Заохочення до використання інноваційних технологій навчання (напр. під час роботи у міжнародному он-лайн проекті Schools-on –line (спільно з Міністерством освіти Ізраїлю та Навчальним тренінговим центром Mashav) вчителі та учні використовують цифрові ресурси Google Classroom, Padlet.com, Doodle.com, Zoom.us тощо).

Обмін досвідом із колегами з інших країн (напр. участь у міжнародному конгресі «Наука і навчання в епоху цифрових технологій»).

Широке використання елементів інтегрованого навчання (напр. підготовка національного українського вечора в рамках молодіжного обміну «Tolerance above all», дослідження стану українських лісів в рамках підготовки до Всесвітнього учнівського екологічного саміту).

Експрес-уроки англійської мови для педагогічних працівників закладу, заохочення та залучення до участі у міжнародних заходах, спрямованих на розвиток професійної діяльності (постійний моніторинг пропозицій від House of Europe, Salto Youth, Goethe-Institut тощо).

Створення умов для формування ключових компетентностей здобувачів освіти

Соціальні і громадянські компетентності (міжнародний концепт “Youth insight” (2017), молодіжний обмін “Tоlerance above all”, м. Остерхольц-Шармбек, Німеччина, спільно з громадською організацією «Пангея Ультима» (2019).

Компетентності в природничих науках і технологіях (United Nations Simulation MUNOG, м. Зіндельфінген, Німеччина (2019).

Інформаційно-цифрова компетентність (Schools-on –line спільно з з Міністерством освіти Ізраїлю та Навчальним тренінговим центром Mashav (2017, 2018, 2019)).

Математична грамотність (Міксіке, Прангліміне (2017-2019).

Екологічна грамотність і здорове життя (World Summit of Students for Climate Change, м. Йонсоу, Фінляндія, Envirate week (2019).

Загальнокультурна грамотність (проекти спільно з East-west bridge Centre, м. Вокінгем, Великобританія (2011-2019).

Спілкування іноземними мовами, уміння навчатись упродовж всього життя.

Позначки
Контактна інформація
  • вул. Соборна 94, м. Вінниця, 21000
  • +380 432 673254
  • nvk2@galaxy.vn.ua
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Sch2
2017-03-13T11:54:16+02:00
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
0
Sch2