Босак Світлана Пилипівна

Предмет: українська мова та література.

Переконана, що найголовніше в стосунках учителя й учня – довіра. Якщо вчитель чесний і справи в нього не розходяться зі словами, то він швидко завоює прихильність учнів. Атмосфера довіри, взаємної поваги, справедливе ставлення до вихованців допомагає їм усвідомити власну силу й стати успішними.

Пані Світлана закохана в мову і передає цю любов учням завдяки своїй харизмі та енергії. На уроках використовує методику «перевернутого навчання» в поєднанні із сучасними інтерактивними технологіями, залучає своїх вихованців до проєктної діяльності, стимулює творчість учнів, надихаючи власним прикладом.

За спиною педагогині участь у ЗНО з української мови та літератури (2015) з результатом 200 балів, ІІ місце в міському турі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2015”, проєкт “Мовознай” на обласному телеканалі, а також – три навчальні посібники, збірник тестових завдань у співавторстві та численні публікації у фахових виданнях: «Усе для вчителя», «Завуч», «Дивослово», «Українська мова та література». Світлана Босак – шестиразовий учасник міського конкурсу на кращий навчально-методичний посібник “Ярмарок фахових сподівань”. Двічі у своїй номінації виборювала перемогу. Отриманий досвід учителька поширює через свій блог та канал на YouTube «Українська для всіх».

Вихованці пані Світлани завжди складають ЗНО на високі бали, підкорюють міські олімпіади, перемагають у лінгвістичних конкурсах. За підсумками ЗНО-2014 її учні отримали з української мови та літератури найкращий результат у Вінницькій області – і гімназія посіла перше місце серед навчальних закладів регіону. Середній бал ДПА-2019 з української мови в класі, де викладала педагогиня, – 10,2 б.

Останні новини
Позначки
Контактна інформація
  • вул. Соборна 94, м. Вінниця, 21000
  • +380 432 673254
  • nvk2@galaxy.vn.ua
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Sch2
2017-03-13T11:54:16+02:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Sch2 2017-03-13T11:54:16+02:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://sch2.edu.vn.ua/testimonials/positive-impact/
0
Sch2