Гіль Катерина Володимирівна

Посада: практичний психолог.

Освіта: вища. Диплом магістра з відзнакою (2015 р.) – Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, викладач географії, практичний психолог в закладах освіти.

Стаж роботи: 5 років

Кваліфікація: спеціаліст

В кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити.

Сократ

Професійне кредо:

Професією своєю пишаюся.

Душі зігріти завжди намагаюся.

Дитинство з дітьми проживаю –

І світло в серцях запалюю.

Мета моя – світ з дітьми пізнавати,

Шматочок серця людям віддати.

Любов, розуміння, турбота –

Така ось у психолога робота!

Головне в моїй роботі – конфіденційність, терпіння, наполегливість, творчість, завзятість і перемога!

Результат роботи – щасливі очі дітей, яким вдалося допомогти в складний для них період, а також в яких вийшло те, що раніше не виходило!

У своїй роботі я прагну до реалізації гуманних взаємин в учнівському колективі, до взаємоповаги, порозуміння, розвитку особистості кожного учасника навчально-виховного процесу гімназії, використовуючи при цьому різноманітні форми психологічної роботи: інтерактивні заняття, індивідуальні консультації, психологічні ігри, арттерапевтичні вправи, казкотерапію, МАК, пізнавальні, психокорекційні тренінги, семінари, диспути, брифінги тощо.

Хочу також зазначити: що я працюю для людей. Якщо мене чекають, якщо я комусь потрібна, якщо за час роботи я допомогла хоча б кільком учням, то вважаю, що живу недарма. Психологи – не чарівники, не всесильні. Вони люди, такі самі, як і решта на цій планеті. Тому психолог, на жаль, не може вирішити всіх проблем учня або того, хто звернувся по допомогу. І річ не в тому, що бракує знань чи досвіду. Багато чого залежить і від самої людини. Якщо вона готова змінювати щось у собі на краще, якщо докладатиме максимум зусиль для досягнення бажаної мети – тоді й консультація чи психологічна допомога будуть корисними і плідними. Багато чого залежить і від середовища, в якому живе учень. Адже будь-яка психологічна бесіда, тренінг, заняття буде марним, якщо дитина прийде додому, а там усе навпаки.

Психолог  не дає конкретних  порад, не  оцінює «правильно – неправильно», «добре – погано».  Психолог використовує  свої  знання, навички, практичний  досвід,  щоб допомогти  Вам побачити  та  усвідомити причини своїх проблем та  шляхи  їх  вирішення.

Останні новини
Позначки
Контактна інформація
  • вул. Соборна 94, м. Вінниця, 21000
  • +380 432 673254
  • nvk2@galaxy.vn.ua
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Sch2
2017-03-13T11:54:16+02:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Sch2 2017-03-13T11:54:16+02:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://sch2.edu.vn.ua/testimonials/positive-impact/
0
Sch2