Ящук Світлана Анатоліївна

Предмет: українська мова і література.
Стаж роботи: 31 рік.

«Учень – це не посудина, яку потрібно заповнити, учень – факел, який треба запалити» (стародавня мудрість).

Свою діяльність як учитель – предметник спрямовую відповідно до освітніх компетентностей. Спонукаю учнів до мислення, розв’язання проблемних ситуацій,але пріоритетним у своїй роботі вважаю комунікативну компетентність учнів, тобто повагу до рідної мови, здатність особистості застосовувати у конкретному виді спілкування знання мови.

Багато завдань на уроці присвячую культурі мовлення та стилістиці, бо мовна грамотність сьогодні у пошані.Учні люблять працювати з наголосом, редагуванням текстів, лексикою та фразеологією. Щоб полегшити запам’ятовування навчального матеріалу, застосовую мнемотехніку. При цьому використовую складені робочі картки за допомогою програм PINTERST та РІХАBAY.

«Якщо дитина грамотно висловлюється, працює над словом, розвиває читацький інтерес, вона впевнена у собі, у своєму майбутньому”.

Останні новини
Позначки
Контактна інформація
  • вул. Соборна 94, м. Вінниця, 21000
  • +380 432 673254
  • nvk2@galaxy.vn.ua
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Sch2
2017-03-13T11:54:16+02:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Sch2 2017-03-13T11:54:16+02:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://sch2.edu.vn.ua/testimonials/positive-impact/
0
Sch2