Карвацька Інна Станіславівна

Посада: учитель початкових класів.
Стаж роботи: 30 роки.
Кваліфікація: спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Переможець конкурсу: «Вчитель року» у номінації «Вчитель – творець»

Педагогічне кредо:

“Творчий вчитель – творчі діти”

У своїй педагогічній діяльності використовую інтеграцію різних знань для розгляду реальних ситуацій, що робить процес навчання динамічним та багатофункціональним. На перше місце ставлю розвиток творчих здібностей учня, мотивації до пошуку та створення нових нестандартних шляхів вирішення задач.

Щоб бути справжнім учителем потрібно любити те, чому навчаєш і тих, кого навчаєш. Навчати і виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення добра.

ПЕДАГОГІЧНІ НАГОРОДИ

ДОСЯГНЕННЯ МОЇХ УЧНІВ