Філіпішена Алла Михайлівна

Посада: учитель
Предмет: українська мова та література.
Кваліфікація: спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

«Сучасний світ, особливі виклики  освіти  сьогодення, зумовлені дистанційним навчанням,  стимулюють учителя та учня удосконалювати форми та шляхи самореалізації, самопізнання, а також підкреслюють особливість та необхідність для кожної людини вчитись протягом усього життя, оскільки світ постійно розвивається, змінюється. А пізнати зміни світу допоможе гарне володіння рідною мовою».

Переконана, що українська мова є найважливішим предметом  у школі, бо саме вона  в подальшому житті є обличчям людини:  допомагає  успішно засвоїти різноманітні  знання  , демонструє при спілкуванні грамотність та освіченість , допомагає пізнати національну культуру ,розкрити творчі задатки , успішне володіння  мовним багатством допомагає людині  залучати  однодумців до вирішення важливих питань життя рідної країни та впливати на  оточення.

За твердженням науковців, за розвиток  мови, пам»яті, аналітики, логіки відповідає ліва півкуля головного мозку. А вона розвивається тільки тоді , коли дитина читає. На превеликий жаль, сьогоднішнє покоління  не схильне до читання,бо перевагу надає  грі та розвагам за допомогою гаджетів. Тому  вважаю, що одним із головних  пріоритетів учителя- філолога є  вироблення у школярів любові до художньої літератури. Адже саме із книг підлітки пізнають історію своєї Батьківщини, шляхи  та досягнення  її розвитку, людей, що  відіграли важливу роль у цьому.