Крамнична Катерина Юріївна

Вчителювати — це впливати. Це відповідально, але й дуже почесно! Для мене вчитель — це не про «предмет викладання», це про «виховання». Ми вчимо дітей вчитися, мислити, комунікувати, поважати і приймати, застосовувати стандартні знання в нестандартних ситуаціях, отримувати насолоду від процесу пізнання і саморозвитку, мати активну життєву позицію, усвідомлювати свою важливу роль у цьому непростому світі, бути у ньому впевненими і щасливими.

Моє кредо:
Учитись важко, а учить ще важче.
Але не мусиш зупинятись ти.
Як дітям віддаси усе найкраще –
То й сам сягнеш нової висоти

Що важливо для мене як для вчителя? Перш за все, особистість дитини. Для своїх маленьких учнів намагаюсь бути не лише першою вчителькою, але й другом, засвітити в їхніх душах сонце, яке б осявало їхню життєву дорогу. Мені радісно і приємно бачити подив та щире здивування дітей, коли вони відкривають нові знання та практикують свої нові навички. Кожен урок для мене головний, кожен учень – важливий, адже кожна мить – неповторна, а кожна людина – унікальна.