Дбаємо про здоров’я і тіла, і душі

За  гроші  можна  купити  ліжко,  але  не  сон;  їжу,  але  не  апетит;  ліки,  але не здоров’я; будинок, але не домашній затишок;  книги, але не розум; прикраси, але не красу; розкоші, але не щастя.

П. Брегг

Здоров’я — безцінне надбання людини, важлива умова повноцінного і щасливого життя. Воно допомагає успішно вирішувати основні життєві завдання: вчитися, працювати, спілкуватися, дружити, створювати сім’ю, виховувати дітей, здійснювати задумане, долати труднощі, а якщо доведеться, то й значні перевантаження.

Здоров’я людини — це набагато більше, ніж просто відсутність хвороб. Це і добре самопочуття, і енергійність, і здатність швидко відновлювати сили та успішно справлятися з хворобами.

На початку лютого у всіх освітніх закладах нашого міста відбувся інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет». Протягом тижня було проведено різноманітні заходи, до яких долучилися всі здобувачі освіти нашого закладу: для учнів 1-2 класів учителі фізкультури провели спортивні змагання під гаслом “Рух заради здоров’я” та “Веселі старти”.

Вихованці 2-В класу працювали над виготовленням лепбука “Наше здоров’я – в наших руках”. Малеча 1-А класу презентували безмежний світ спортивних захоплень для однокласників. Старшокласники підготували інформаційний дайджест, в якому познайомили шкільну спільноту із “Рецептами психологічного імунітету”. Учителі української мови присвятили уроки обговоренню теми “Цінність життя”, а під час дистанційних уроків усі педагоги організували танцювальний флешмоб “Танцюй заради здоров’я”.
Пам’ятаймо, що здоров’я – це не все, але все без здоров’я – ніщо.

Comments are closed.
Останні новини
Позначки
Контактна інформація
  • вул. Соборна 94, м. Вінниця, 21000
  • +380 432 673254
  • nvk2@galaxy.vn.ua
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Sch2
2017-03-13T11:54:16+02:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Sch2 2017-03-13T11:54:16+02:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://sch2.edu.vn.ua/testimonials/positive-impact/
0
Sch2