«День з поліцейським і рятівником»

На День здоров’я 13 вересня для учнів 5-6 класів у закладі було організовано інформаційно-профілактичні заходи спільно із рятувальниками та службами Національної поліції за програмою «День з поліцейським і рятівником».

На початку учасників привітала директор Ірина Михайлова, яка наголосила на необхідності проведення таких заходів, оскільки навички безпечної поведінки можуть в подальшому врятувати життя і їм, і тим, хто знаходиться поруч. У наш час такі компетентності є надзвичайно важливими для кожного громадянина.

Працівники ДСНС продемонстрували роботу з ліквідації умовного загоряння, застосувавши різні засоби гасіння.

Інтерес глядачів привернула демонстрація роботи службового собаки, який вправно виконував усі команди поліцейського.

Під час проведення квесту учні й учениці відвідали 8 станцій:

Локацію роти поліції особливого призначення, на якій було представлено автотранспорт, яким користуються спецпризначенці. Учні мали можливість приміряти на себе екіпірування спецпризначенців.

Локація кінологів із собаками присвячена демонстрації навичок тварин у затриманні злочинців, засобів дресирування тварин.

Локація ВО «Червоний хрест»: демонстрація на манекені правил надання першої медичної допомоги, майстер-клас з надання першої домедичної допомоги.

Локація управління патрульної поліції (ГРПП): демонстрація автотранспорту, яким користуються поліцейські. Майстер-класи «10 правил безпечної поведінки»

Локація ювенальної превенції підготувала для учасників конкурси та вікторини із призовими нагородами.

Локація вибухотехніків, на якій продемонстрували спеціальний автотранспорт, а також роботів по знешкодженню вибухівки та спорядження вибухотехніків.

Локація ДСНС: демонстрація спецтехніки, пояснення правил пожежної безпеки, цивільного захисту

На локації експертів-кріміналістів учні мали змогу ознайомитись зі специфікою роботи експерта-криміналіста, побачити приладдя, яке використовується в діяльності криміналістів.

Comments are closed.
Останні новини
Позначки
Контактна інформація
  • вул. Соборна 94, м. Вінниця, 21000
  • +380 432 673254
  • nvk2@galaxy.vn.ua
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Sch2
2017-03-13T11:54:16+02:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Sch2 2017-03-13T11:54:16+02:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://sch2.edu.vn.ua/testimonials/positive-impact/
0
Sch2