Привіт, новий навчальний 2021-2022 рік!

Коли ми всі разом, ми будем творити
І кожному дню щиро радіти,
І ми відкриваємо нове щомиті,
Бо друга гімназія краща у світі!

Традиційне святкування Дня знань відбулося 1 вересня. До цієї події ретельно готувалася вся шкільна спільнота: і діти, які нарешті зустрілися зі своїми однокласниками й друзями, і вчителі, які засумували за учнями, і батьки, які завітали на свято.

Цьогоріч урочистості відбувалися у Вінницькому центральному парку ім. Миколи Леонтовича біля Літьного театру. Слід зазначити, що це відновлена традиція нашого закладу. Звичайно, головними героями свята були 99 першокласників, які сьогодні вперше переступили поріг школи. Тому вся школа-гімназія радісно й тепло зустрічала оплесками маленьких учнів й учениць та їхніх перших учительок: Лілію Мамадалієву, Катерину Крамничну та Юлію Іванченко.

Яскрава та сучасна поява на святі одинадцятикласників викликала справжнє захоплення, адже саме для них цей навчальний рік стане останньою сторінкою шкільного альбому.

Відники свята привітали також тих, кому цьогоріч виповнилося 30 років, тобто ровесників відновленої незалежності України. Серед іменинників виявилися вчителі закладу – Катерина Крамнична та Віталій Шикир, котрий також захищав цілісність нашої держави в зоні АТО.

З початком нового навчального року привітала шкільну спільноту директор закладу Михайлова Ірина Володимирівна, побажавши всім міцних знань, плідної співпраці й взаємопідтримки «другій гімназії кращій на світі»!

Напутні побажання першокласникам висловила президент школи – випускниця 2021 року Гринів Руслана. Вона закликала маленьких вихованців вірити у свої сили, цінувати дружбу й із вчителями впевнено крокувати Країною знань.

Пролунав символічний віршований діалог між магістрами-одинадцятикласниками й першачками,  які пообіцяли бути наполегливими, дружними й відповідальними, а замість славнозвісного «граніту науки» старшокласники подарували малюкам “чарівні” яблука.

Веселі флешмоби та конкурси для всіх класів, запальні пісні, танцювальний батл між першокласниками та випускниками створили незабутню атмосферу свята.

Зворушливою кульмінацією заходу, звісно ж, став перший дзвінок, який цього року символічно дали першокласники, батьки яких є випускниками попередніх років і довірили своїх діток рідній школі.

Перший дзвоник запустив 2021-2022 навчальний рік, який символічно розпочався для учнів Єдиним першим уроком «Від самобутності до незалежності», присвяченим 30-річчю відновлення незалежності України. Для найменших учнів та учениць, а також їхніх батьків одинадцятикласники провели захопливий квест-екскурсію школою.

Щоб потрапити до різних локацій, малюки повинні були виконати низку завдань. Таким чином, першокласники разом із батьками відвідали бібліотеку, спортивний зал, їдальню, учительську, актовий зал, а в кабінеті директора мали змогу, сівши в «чарівне» крісло, загадати заповітне бажання. Екскурсоводи 11 класів розповіли цікаву історію закладу, у якому навчатимуться тепер і першачки.

Усі класні колективи під час першого уроку провели цікаві квести, креативні заходи, тімбілдинги й історичні бесіди, спрямовані на виховання справжніх громадян нашого міста й незалежної країни. А до 8-В класу завітав патрульний поліцейський, який провів урок безпеки на дорогах у межах місячника «Увага: діти на дорозі!»

Зі святом, дорога наша спільното, у добру путь!

Щиро дякуємо інтернет-виданню «Vежа» за надані фото.