Існує багато версій про походження цього веселого свята. Дехто вважає, що традиція сягає давньогрецького фестивалю початку квітня – Деметрія, інші ведуть історію свята від дня весняного рівнодення. За версією інших дослідників, вперше свято відзначали ще в стародавній Англії. На думку інших же, батьківщиною свята є Франція чи Мексика. Є й версія, за якою цим святом ми зобов’язані королю Монтеррею, якому з нагоди припинення землетрусу піднесли рибу. За рік володар зажадав точно таку ж. Такої ж не знайшли, але кухар приготував іншу, дуже схожу. Коли король розпізнав підміну, він не розгнівався, а навіть розвеселився. Відтоді й увійшли в звичай першоквітневі розіграші.
В одних країнах 1 квітня називають «Днем сміху», в інших неделікатно – «Днем дурня». Принаймні, так вважають в Англії і США, а в Шотландії – «Днем зозулі», в Японії – «Днем ляльки». У будь-якому разі, цей день, що супроводжується веселощами, розвагами й жартами, залишається досить популярним в усьому світі. Сьогодні багато охочих розіграти знайомих, пожартувати або пригадати веселі історії. Тож і наші учні пригадали веселі моменти та жарти, пов’язані зі шкільним життям.
Веселий відпочинок 5-Б класу
Я та мої однокласники відпочивали на природі. Це був незабутній день. Спочатку нам розповідали про те, як в давнину люди пекли хліб у печі та показували, які для цього потрібні рогачі та кочерга, щоб її розпалити. Потім ми пекли піцу і разом з батьками їли. А згодом у нас почались розваги. Нам дали старовинні лижі і ми з подругами на них пересувались. Потрібно було усім разом однаково рухатись, але так не виходило і ми падали на землю. Всі веселились та раділи.
Як створити домашній комфорт у рідній школі за рецептом 8-А класу
Сьогодні 1 квітня, день жартів та сміху, усі розважають одне одного кумедними історіями та жартами, розповідають анекдоти та організовують веселі розіграші друзям. Але наша комічна історія, на диво, трапилася взимку.
Одного разу ми, як і завжди, спілкувалися та показували одне одному гумористичні відео, саме тоді одне із них надихнуло А клас настільки, що усі вирішили діяти. То був командний план, за яким більшість мала прийти до школи у домашніх капцях, і ми почали його підготування. Наступного разу весь клас прийшов до школи і замість звичайного змінного взуття приніс домашні тапочки! На перший погляд, здавалося, наче все так само, як і раніше, але потім уся школа помітила наш жарт)
Тоді ми добряче повеселилися, створивши “домашній комфорт”, адже школа – наш другий дім)) Отже, будьте сьогодні пильні, зберігайте почуття гумору, запасіться набором свіженьких жартів, на розіграші не ображайтеся, а відповідайте ними ж, адже сміх продовжує життя!