Щастя не знаходять, його створюють

20 березня – Міжнародний день щастя

Сама дата 20 березня обрана тому, що вона близька до дати весняного рівнодення. І так само, як планета оновлюється у цей день – так і люди мають оновитися та набратися нових сил.

Цього дня прийнято дарувати друзям та рідним яскраві та прикольні картинки з Днем щастя – щоб підняти настрій. Звідусюди звучать дотепні та мудрі привітання з Днем щастя – щоб людина замислилася та надихалися словами вітань.

Життя вимірюється не кількістю зроблених вдихів і видихів, а кількістю тих моментів, коли від щастя захоплює дух.

У День щастя шкільний гурток «Вирішуємо конфлікти та будуємо мир навколо себе», яким керує психолог нашого закладу Катерина Гіль, прикрасив яскравими промінчиками «Щасливих оголошень» наше місто ?  Учениці 7-х класів Гаврилова А., Шостак Е. долучилися до акції “Подаруй щастя”.

Також рецептами щастя з нами поділилися учні 3-В класу і класний керівник Леся Панасюк: «Щастя, коли дружна, весела, здорова сім’я», «Коли посміхаються мама і тато», «Коли можна провести весело час на природі під час відпочинку», «Коли можна зустрітись  із друзями», «Коли можна притиснути міцно до грудей свого улюбленця»…

Будьте щасливими, діліться своїм щастям із близькими, частіше посміхайтеся та радійте життю. І нехай усі ваші мрії та сподівання неодмінно збуваються!

Comments are closed.
Останні новини
Позначки
Контактна інформація
  • вул. Соборна 94, м. Вінниця, 21000
  • +380 432 673254
  • nvk2@galaxy.vn.ua
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Sch2
2017-03-13T11:54:16+02:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Sch2 2017-03-13T11:54:16+02:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://sch2.edu.vn.ua/testimonials/positive-impact/
0
Sch2