Незабаром ЗНО: випускники випускникам

Напевне, немає кращих порадників, ніж ті, хто пройшов випробовування й має власний досвід.

Тому практичний психолог закладу Гіль Катерина Володимирівна провела з учнями 11-х класів урок-конференцію онлайн на тему «Незабаром ЗНО»📋🤓, під час котрої гості конференції – випускники нашої школи: Костенецька Вікторія, Захарчук Денис, Шимончук Анастасія (випуск 2019 року), Добровольська Еліна та Никитюк Тетяна (випуск минулого2020 року) – ділилися корисними порадами і лайфхаками, як краще скласти ЗНО з різних предметів.

Шимончук А.: «Робіть те, що вам до душі. Не шкодуйте про минуле, адже це величезний досвід»

Також розповідали про свої методи подолання хвилювання та стресу під час ЗНО😊

Захарчук Д. нагадав слова Джиммі Пейджа: «Головне, вірити в те, що ти робиш. Тоді в це повірять інші»

Одинадцятикласники активно ставили свої запитання випускникам з різних тем, які їх турбують. Щиро вдячні нашим порадникам за дуже корисні й змістовні виступи!

Никитюк Т.: “Якщо хочеш скласти ЗНО успішно, пам’ятай про три правила НЕ:

– не панікуй;

– не налаштовуй себе на поганий результат;

– не забувай про відпочинок”.

МИ відчуваємо гордість за те, що ви були учнями нашої школи! Ну а цьогорічним  випускникам щиро бажаємо успіхів і досягнення цілей!