Безпечні умови для кожного учня закладу

© Вихованці гуртка «МедіаЛаб»

Формувати свідоме розуміння цінності власного життя та здоров’я, особистої відповідальності за них – одне з важливих завдань освітнього процесу.

Саме тому з 25.04.2022 р. по 29.04.2022 р. у нашому ліцеї проводиться Тиждень знань безпеки життєдіяльності, головним завданням якого є акцентування уваги на створенні для кожного учня закладу безпечних умов.

У рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності учні 10-Б класу провели цікаву подорож сторінками усного журналу «Наша безпека». Вихованці пригадали правила пожежної безпеки, особливості поведінки в  громадському та  на залізничному транспорті, говорили про безпечне користування електроприладами та виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів.

З учнями 6-Б було проведено бесіду “Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами”.

Кожна дитина почувається в безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти в певній ситуації.