Європа – наш спільний дім

© Вихованці гуртка «МедіаЛаб»

9 травня Україна відзначає День Європи. Це свято – можливість для всіх нас долучитися до європейських цінностей.

Години спілкування, проведені вчителями закладу, були спрямовані на формування європейської свідомості та української ідентичності на основі належності України до Європи. Учні ознайомились з історією створення Європейського Союзу, говорили про європейські цінності, дізналися більше про євроінтеграцію, побачили мультикультурне різноманіття дружньої Європи.

Вихованці 3-Г класу відобразили своє бачення ідеалів добра, краси, толерантності, миру в малюнках.

Учні 7-Б виготовили постер-інфографіку “Мої європейські цінності».

Діти з 10-Б, яких війна змусила покинути свої домівки, розповіли про країни Євросоюзу, які надали їм прихисток, їхні національні і культурні традиції.

Цей день – чудова нагода вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.