Вибори президента закладу 2021

16 вересня на засіданні шкільного парламенту відбулися дебати між кандидатами в президенти закладу.

Претенденти на посаду:

Ульяненкова Анастасія – учениця 8-А класу

Родюк Аліна – учениця 9-В класу

Тімченко Анна – учениця 10-А класу

Камінський Ілля – учень 10-Б класу

Кожен учасник мав можливість ознайомити лідерів класів із передвиборчою програмою та своїм баченням розвитку закладу.

Під час дебатів претенденти поставили один одному декілька запитань, які стосувались їхніх програм, конкретних подальших кроків після вибору в президенти, шляхів покращення умов у закладі, особистих якостей лідера школи. Так Аліна Родюк зазначила, що лідер – це креативна та творча особистість, яка здатна згуртовувати колектив та мати активну позицію. Анастасія Ульяненкова мала досвід в організації різних проєктів та заходів. Ілля Камінський прихильних спільного обговорення ідей та колегіальних рішень. Поділяє думку проведення опитування щодо спільно прийнятих рішень і Тімченко Анна, яка пропонує президенту закладу більше спількуватися безпосередньо із різними класними колективами.

Кожен кандидат пропонував різні варіанти створення комфортних умов: проведення цікавих заходів, конкурсів та змагань, тематичних вечорів та акцій, облаштування зон відпочинку в закладі.

Лідери 5-11 класів також мали змогу поставити запитання від імені своїх класних колективів щодо поглядів кандидатів на розвиток закладу. На запитання представниці 5-ого класу: «Як зробити нашу школу найкращою в місті?» претенденти дали слушні цікаві поради: сприяти згуртуванню шкільної спільноти, брати участь у різних міських заходах, конкурсах та змаганнях, готуючи сильні команди учасників, підвищувати успішність у навчанні тощо.

Також лідерами класів було внесено пропозицію взяти участь у благодійній всеукраїнській акції «Монетки дітям: 25 здавай», зібравши 25-копієчні монети, які вже вийшли з обігу, і через Національний банк передати благодійному фонду «Таблеточки».

Протягом наступного тижня кандидати в президенти матимуть змогу виступити особисто перед класними спільнотами із своїми програмами, а 22 вересня шляхом голосування кожен клас визначатиме, хто із кандидатів вартий звання президента закладу.

Тож ми бажаємо успіхів та впевненості у своїх силах усім претендентам!