Здоровим бути модно!

Мрієте бути здоровим і повним сил? Навчайтеся цього в наших активних і креативних вихованців, які точно знають чимало рецептів здорового життя.

Бути здоровим – найважливіша потреба людини, яка впливає і на спосіб життя, і на роботу, і на загальний розвиток особистості. 

Здоровий спосіб життя ґрунтується на раціональній організації дня, збалансованому харчуванні, активному відпочинку, загартованості, гармонійному моральному розвиткові тощо.

«Здоров’я — це стан фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб і фізичних дефектів». (Визначення Всесвітньої організації охорони здоров’я)

Саме на ці важливі складові звертали увагу наші учні під час проведення інформаційного марафону «Здоров’я як стиль життя», який тривав з 22 до 26 лютого.

Наші вихованці власним прикладом демонстрували користь занять спортом у класних фотоколажах, переконували споживати якнайбільше вітамінів із їхніх авторських «Вітамінних абеток», проводили активні перерви та квести, шукали вихід із «Лабіринтів корисних і шкідливих звичок», змагалися у спортивних «Веселих стартах», обговорювали значення особистої гігієни та правил санітарії в межах гри від UNICEF «Стоп, Корона!», а ще виготовляли інформаційні постери й плакати про емоційне здоров’я, етикет користування гаджетами тощо.

Ми знову власним прикладом доводимо, що здоровий спосіб життя – це активна діяльність, яка спрямована на покращення здоров’я, яка формується постійно й цілеспрямовано протягом життя.

Будьте завжди позитивні й здорові!

Comments are closed.
Останні новини
Позначки
Контактна інформація
  • вул. Соборна 94, м. Вінниця, 21000
  • +380 432 673254
  • nvk2@galaxy.vn.ua
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Sch2
2017-03-13T11:54:16+02:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Sch2 2017-03-13T11:54:16+02:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://sch2.edu.vn.ua/testimonials/positive-impact/
0
Sch2